Відень передав Сумам 14 авто «швидкої»
Міська влада Відня передала Сумам 14 автомобілів швидкої допомоги.
Про це повідомило посольство Австрії в Україні у соцмережі Х, передає Укрінформ.
14 emergency vehicles from Vienna are on their way to Sumy to help protect residents & boost emergency response. Mayor @BgmLudwig alongside Ambassadors @robertmueller3 & @VKhymynets saw the vehicles off, reaffirming Vienna’s steadfast solidarity with Ukraine. pic.twitter.com/so17PfAxh8
«14 автомобілів швидкої допомоги вирушили з Відня до Сум, щоб допомогти захистити жителів та посилити реагування на надзвичайні ситуації», - зазначили у диппредставництві.
Австрійські дипломати поінформували, що в церемонії відправки машин взяли участь мер Відня Міхаель Людвіг та посли Австрії в Україні Роберт Мюллер і України в Астрії Василь Химинець.
Як повідомляв Укрінформ, віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики — міністерка культури України Тетяна Бережна 23 червня провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Робертом Мартіном Мюллером, під час якої було обговорено підтримку української культурної спадщини та розвиток культурної дипломатії.
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
📌 Kaynak
Bu haber XML kaynağından derlenmiştir. Tamamı için orijinal habere gidin.
Orijinal haberi oku →