Український голкіпер Бущан залишив саудівський футбольний клуб Аль-Шабаб
32-річний футбольний голкіпер Георгій Бущан залишив футбольний клуб «Аль-Шабабом» (Ер-Ріяд).
Про це повідомляє пресслужба команди із Саудівської Аравії, передає Укрінформ.
«Аль-Шабаб» оголосив про припинення співпраці з Бущаном за взаємною згодою сторін. Керівництво клубу та футболіст погодили розірвання контракту.
Бущан грав за саудівський клуб з лютого 2025 року, перейшовши з київського «Динамо». Український голкіпер провів за «Аль-Шабаб» 13 матчів і пропустив 28 м'ячів.
Минулий сезон Георгій провів у складі житомирського «Полісся». Воротар увійшов до складу команди на нинішній передсезонний збір в Австрії - став одним із п'яти воротарів.
Новий сезон житомирці після здобуття бронзових нагород чемпіонату УПЛ розпочнуть у кваліфікації Ліги конференцій УЄФА матчами проти данського «Копенгагена».
Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.
📌 Kaynak
Bu haber XML kaynağından derlenmiştir. Tamamı için orijinal habere gidin.
Orijinal haberi oku →