Мер румунського міста заборонив гімн та прапор РФ на турнірі з художньої гімнастики

📌 Diğer 📰 Ukraine 🕐 2 saat önce
Мер румунського міста заборонив гімн та прапор РФ на турнірі з художньої гімнастики

Мер румунського міста Клуж-Напока Еміль Бок заявив, що російський гімн не виконуватиметься, а російський прапор не використовуватиметься під час Кубка світового виклику з художньої гімнастики 26-28 червня.

Про це повідомляє Настоящее время з посиланням на румунські ЗМІ, передає Укрінформ.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації гімнастики допустив російських спортсменів до виступів під національними прапором та гімном. Це рішення, як пишуть румунські ЗМІ, викликало обурення у місцевій спільноті.

Еміль Бок зазначив, що коли затверджував організацію змагання у місті, він знав, що російські спортсмени не зможуть використати свої гімн та прапор. У зв'язку з цим він попросив Міжнародну федерацію гімнастики застосувати правила, що діяли на момент ухвалення Клуж-Напокою рішення про проведення кубка.

«Я хотів би, щоб це було абсолютно ясно й однозначно. У залі BT Arena в Клуж-Напоці не звучатиме російський гімн і не використовуватиметься російський прапор для представлення спортсменів із цієї країни. Це рішення не є формою протесту проти спортсменів. Я не маю жодного стосунку до спорту, я підтримую спорт, але я не погоджуюся з тим, що політичні символи держави-агресора мають використовуватися в Європі, у країні ЄС», — наголосив Бок у своєму відеозверненні у соцмережах.

Як повідомляв Укрінформ, 18 травня Міжнародна федерація гімнастики ухвалила рішення скасувати усі обмеження щодо спортсменів з Росії та Білорусі, які діяли з лютого 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

📌 Kaynak

Bu haber XML kaynağından derlenmiştir. Tamamı için orijinal habere gidin.

Orijinal haberi oku →
📱
News AI World — Mobil uygulama
Bu haberleri 45 dilde, anlık çeviriyle cebinde. Erken erişim için Gmail adresini bırak.
← Tüm haberlere dön